Casa Sander Gramado - Casa Aconchegante
| Wi-Fi | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa Sander Gramado - Casa Aconchegante απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από την Εκκλησία Αγίου Πέτρου και προσφέρει πρόσβαση σε διάφορα τουριστικά σημεία της περιοχής.
Το Πάρκο Terra Mágica Florybal απέχει περίπου 3 χλμ. από την παραθεριστική κατοικία με 2 υπνοδωμάτια, ενώ το Παρατηρητήριο Belvedere είναι σε απόσταση περίπου 2 χλμ. Άλλα σημεία ενδιαφέροντος στην περιοχή περιλαμβάνουν επίσης το Μουσείο του Gramado, που βρίσκεται σε απόσταση μόνο 8 λεπτών με τα πόδια.
Η Casa Sander Gramado - Casa Aconchegante διαθέτει μπάνιο με μπιντέ, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Προσφέρονται επίσης στεγνωτήρας μαλλιών, σκουφάκια μπάνιου και πετσέτες.
Αυτή η βίλα με 1 μπάνιο παρέχει πρόσβαση στη μικρή κουζίνα, που διαθέτει παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, μαγειρικά σκεύη. Chocolate Gramado, που σερβίρει μεγάλη ποικιλία γευμάτων, βρίσκεται σε απόσταση μόλις 500 μέτρων. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Brocker Tour 34 βρίσκεται σε απόσταση μόνο 1 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Ασφάλεια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Θέρμανση
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η Casa Sander Gramado - Casa Aconchegante έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η Casa Sander Gramado - Casa Aconchegante μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Casa Sander Gramado - Casa Aconchegante;
Το κόστος διαμονής σε η Casa Sander Gramado - Casa Aconchegante αποτελεί 65$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Casa Sander Gramado - Casa Aconchegante;
Μπορείτε να μένετε σε η Casa Sander Gramado - Casa Aconchegante με το κατοικίδιο ζώο σας.